Wpisz nazwę restauracji lub adres w pobliżu którego chciałbyś zjeść

Restauracje wegetariańskie w Łodzi

Polecane restauracje wege w Łodzi

Restauracja wegetariańska w Falla Łódź

Falla Łódź

Piotrkowska 217, Śródmieście - Centrum

Przykładowe dania:

Falla wrap
2 x falafel, hummus, świeże warzywa, nasze pikle, szpinak, sos orzechowy

Restauracja wegetariańska w Umamitu by papuvege

Umamitu by papuvege

Traugutta 9, Polesie

Przykładowe dania:

Gęsta, kremowa, pikantna zupa przygotowana na bazie naszej pasty Laksa oraz mleka kokosowego. Podajemy z grubym ryżowym makaronem, smażonymi na woku boczniakami z wędzonym tofu, prażoną cebulką, prażynką ryżową z czarnym sezamem, kiełkami mung, świeżą kolendrą, szczypiorkiem i pomidorkami koktajlowymi

Restauracja wegetariańska w TAKŻETEGO wege bistro

TAKŻETEGO wege bistro

Sienkiewicza 40, Śródmieście - Centrum

Przykładowe dania:

Śniadanie wegetariańskie
Jajka na miękko

Restauracje wegetariańskie Łódź

Jeżeli szukasz smacznych restauracji wegetariańskich i wegańskich w Łodzi blisko Twojej lokalizacji to dobrze trafiłeś. Strona vegetime.pl to wygodna wyszukiwarka lokali z kuchnią vege/vegan na terenie Łodzi. Dzięki niej szybko odnajdziesz lokale gastronomiczne podające posiłki roślinne blisko miejsca Twojego położenia, niezależnie, czy jesteś w Śródmieściu, Bałutach, Widzewiu, czy innej dzielnicy. Łódź oferuje szeroką gamę restauracji wegetariańskich: nic tylko przebierać i cieszyć się smacznym i tanim posiłkiem!

Jesteś menadżerem lub właścicielem restauracji

Jeżeli prowadzisz lokal przyjazny wegetarianom posiadający w ofercie ciekawe dania roślinne i chciałbyś zwiększyć swoje obroty i rozpoznawalność napisz do nas - z chęcią dodamy Twoją restaurację do naszej strony, dzięki czemu tysiące użytkowników będą mogły wyszukać jej oferty. Nie czekaj, daj się znaleźć!

kontakt@vegetime.pl