Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Placek – Katowice

Andrzeja 29/2
40-061 Katowice

Synergia.dobre miejsce – Katowice

Sienkiewicza 27
40-031 Katowice

Botanika – Katowice

ul. św. Jacka 1
40-019 Katowice

Dobra Karma – Katowice

ul. Ma­riac­ka 2
40–013 Ka­to­wi­ce

Złoty Osioł – Katowice

W samym sercu Górnego Śląska można spotkać się nie tylko z  tradycyjną, górniczą kuchnią. Coraz częściej na mapie miasta pojawiają się interesujące, zielone wege restauracje. W Katowicach można znaleźć je nie tylko w okolicach ulicy Mariackiej, ale również w wielu innych dzielnicach. Każdy z tych restauracji wegetariańskich w Katowicach ma w sobie coś niepowtarzalnego, co warto poznać, nawet, jeśli nie jest się zagorzałym fanem bezmięsnych dań.

Zielone i ekologiczne wege jedzenie w Katowicach

Na liście knajp serwujących kuchnię wegetariańską w Katowicach znajdują się zarówno nowoczesne bary fast food, przygotowujące choćby smakowitą pizzę z bezmięsnymi dodatkami, jak i zupełnie nietuzinkowe lokale z wege jedzeniem. Katowice słyną między innymi z miejsc, w których można skosztować sycących owsianek w przeróżnych odsłonach, tostów śniadaniowych z bogatymi dodatkami, zupy kremy w menu lunchowym czy zdrowsze wersje burgerów, przygotowywane z białka sojowego. Ta długa lista to dopiero początek wszystkich smakowitych miejsc wege – restauracji w Katowicach tego typu przybywa z miesiąca na miesiąc.

Kuchnia wegetariańska w Katowicach dla każdego

Wege jedzenie w Katowicach jest uniwersalne – smakuje każdemu, bez względu na wiek czy stosunek do dań bezmięsnych. Z kolei ilość propozycji bezmięsnych dań przyprawia o zawrót głowy. Wszystkie potrawy można zamówić bezpośrednio w restauracji wegetariańskiej w Katowicach lub w wygodniejszej formie z dowozem do domu.

Niezależnie od tego, na co masz dzisiaj ochotę, wege restauracje w Katowicach mają wszystko, czego możesz chcieć. Zdrowe posiłki, przygotowywane zawsze ze świeżych, sezonowych produktów to bomba witaminowa dla Twojego organizmu. Wybierając wege jedzenie w Katowicach, wybierasz dobre samopoczucie.