Synergia.dobre miejsce

Jeśli poszukujesz dobrego miejsca na kawę, polecamy restaurację Synergia.dobre miejsce. Znajdziesz tam zarówno świetną kuchnię wegańską, jak i desery przygotowane na najwyższym poziomie. Dzięki nim można zacząć dzień z nową siłą. Warto odwiedzić to miejsce w Katowicach i zjeść tu śniadanie, drugie śniadanie, czy lunch. Wszystkie podawane dania są tworzone z dobrym smakiem i gustem.

Jesteś ciekaw co znajduje się w menu? Wybór dania nie jest prosty i oczywisty. Na klientów czeka tu przede wszystkim pyszna kawa, która jest jej znakiem rozpoznawczym restauracji. Poza nią można zjeść wegańską jarzynową, gnochi, wege burgera, puree ziemniaczane, czy wiele pysznych ciast. Poza menu lunchowym warto zwrócić uwagę na ofertę śniadaniową. Znajdziesz w niej takie pozycje jak wegański tost francuski, zielone warzywa, czy owsianka. Serwowane dania są pożywne i tworzone ze świeżych składników. Na uwagę zasługuje także szeroki wybór potraw, spośród których wszystkie są wykonane z należytą dokładnością. Dania dostępne są także z dostawą.

Synergia.dobre mieści się w jednej z dzielnic zlokalizowanych w centrum przy ulicy Andrzeja 29/2. Miejsce doczekało się wielu pochwał. Klienci docenili wkład włożony w przygotowanie posiłków oraz całej ich otoczki. Zarówno wystrój restauracji, jak i obsługa i poziom kulinarny zdobył wiele pozytywnych recenzji. Na pochwałę zasługują tu także kelnerzy, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat kuchni i chętnie udzielają klientom wielu  cennych porad. Kliencie znajdą tu tabelę kalorii, dzięki której wyliczą potrzebną ilość kcal w posiłku. Mogą poznać także skład przygotowanych tu potraw. Atmosfera sprzyja tu odpoczynkowi oraz zajęciom kreatywnym. Na miejscu można odpocząć oddając się ulubionej lekturze, przy znakomitych specjałach tworzonych przez kucharzy i baristów. Zdecydowanie polecamy odwiedzić Synergia.dobre miejsce.

Udogodnienia

Dania wegańskie, Menu lunchowe, Opcje bezglutenowe, Vege-friendly, Z dowozem

Rodzaje kuchni

Burgery, Kawiarnia, Polska

Menu