Botanika

Kuchnia roślinna z pyszną kawą w jednym to świetny sposób na spędzenie czasu w miłej atmosferze. Kawy podawane w lokalu są wypalane w palarniach kaw typu speciality coffee. Kawa parzona alternatywnymi metodami zadowoli oczekiwania niejednego klienta. Poza tym szlachetnym napojem w menu znajdziesz także bogaty wybór herbat, zimne napoje oraz alkohol w postaci wina i koktajli. 

Na co jeszcze mogą liczyć goście Botaniki? Poza napojami kucharze przygotowują tu menu obiadowe, tworzone na podstawie świeżych produktów sezonowych. W restauracji serwują pyszne wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Oprócz nich można zamówić tu znakomity deser w postaci ciast i tortów wypiekanych na miejscu. Zamówienia na wypieki można składać online. W ofercie restauracji znajdziesz również catering, dostosowany do potrzeb klientów.  Oferta dostawy jest tutaj realizowana na wysokim poziomie. Co ciekawe na miejscu prowadzone są także warsztaty kulinarne. 

Rekomendujemy tę restaurację dla wszystkich fanów zdrowego i pożywnego jedzenia. Lokal mieści się na ulicy Sienkiewicza 27.  Warto przyjść tu z książką lub zabrać najbliższych na posiłek i pyszną kawę. Restauracja zdobyła już wiele pozytywnych opinii gości, którzy docenili przyjazną atmosferę, pyszną kawę oraz jakość wegańskich i wegetariańskich potraw. Co ważne, obsługa dostarcza tutaj szczegółową tabelę kalorii, która jest kluczowa dla określenia ilości kcal na potrzeby diety. Bez wątpienia to jedno z najlepszych miejsc w Katowicach na śniadanie, lunch oraz obiad, czy deser. Słodkie dania pozwalają na chwilę zapomnienia i relaksu. Elegancki wystrój wnętrza potęguje wrażenia, jakie zapewniają atrakcje kulinarne w Botanice zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście.

 

Udogodnienia

Dania wegańskie, Menu lunchowe, Mocniejszse trunki, Opcje bezglutenowe, Vege-friendly, Wino, Z dowozem

Rodzaje kuchni

Kawiarnia, Kuchnia fusion

Menu