Dobra Karma

Jeśli szukasz restauracji, która powstała z potrzeby serca i ducha, to miejsce przypadnie Ci do gustu. Dobra Karma przyciąga smakiem i unikalną atmosferą. Miejsce powstało w lutym 2010 roku i od tamtego czasu skutecznie zaspokaja potrzeby klientów. Poza świetnymi potrawami można się tu poczuć swobodnie. Można się tu zaszyć w kącie z książką lub spotkać z przyjaciółmi na wegetariańskim lunchu. Restauracja Dobra Karma mieści się na ulicy św. Jacka w Katowicach i opiera się na kuchni pięciu przemian, która jest kwintesencją równowagi. Znajdziesz tu pyszne wegańskie i wegetariańskie dania, sporządzone w myśl tradycyjnej receptury.

Czym jest kuchnia 5 przemian? W myśl chińskiej teorii bazuje ona na procesach zachodzących w przyrodzie. Według teorii każdy ze smaków musi zbilansowany. Zarówno słone, słodkie, jak i gorzkie, czy ostre potrawy mają określone właściwości energetyczne. Odpowiednio dobrane kompozycje pozwolą Ci nie tylko się najeść, ale przede wszystkim poprawić samopoczucie i zapewnić zdrowie dla organizmu. Tabela kalorii pomoże dobrać danie do diety i wyliczyć optymalną ilość kcal w posiłku. 

Na co możesz liczyć w dobrej karmie? Menu w Dobrej Karmie jest tu dostosowane do potrzeb rozmaitych gości. W karcie dań znajduje się burger z kotletem z białka sojowego, wege bolognese, pizza z mozzarellą wegańską, pierogi oraz liczne przekąski. Są tu dostępne również dania dnia, o które należy zapytać przy barze. Klienci mogą tu wybrać także desery wegańskie oraz całą gamę napoi (w tym również alkoholowych). Dobra Karma to wszechstronna restauracja, która zaspokoi Twój apetyt. Polecamy odwiedzić to miejsce, podczas podróży po Katowicach, w dzielnicy Śródmieście.

Udogodnienia

Dania wegańskie, Piwo, Vege-friendly

Rodzaje kuchni

Burgery, Kawiarnia, Polska, Włoska

Menu