Opis restauracji Legal Cakes

Wszyscy lubią słodycze i wszyscy są (przynajmniej czasami) na diecie. Ta zazwyczaj ogranicza się do sztampowych dietetycznych produktów, takich jak kurczak, indyk, ryż, warzywa i nie ma w niej miejsca na przyjemności. Tymczasem wcale nie musi tak być!

Legal Cakes to cukiernia, której wypieki dorównują smakiem najpyszniejszym deserom, a wartościom odżywczym klasycznym, dietetycznym posiłkom. Jesteśmy w stanie upiec ciasto odpowiadające ilościom kcal i makroskładników piersi z kurczaka z ryżem i brokułami – i nie odbywa się to kosztem smaku, który jest doskonały.

Do dietetyczności naszych wypieków podchodzimy bardzo poważnie: nie znajdziecie u nas pseudodietetycznych i niby-zdrowych produktów takich jak syrop z agawy, chemiczne słodziki czy cukier trzcinowy. My wybieramy to, co w 100% spełnia najsurowsze kryteria fit-diety. Jak używamy jajek to z wolnego wybiegu, a jak czekolady, to takiej, która ma 90% kakao, mimo że jest 3 x droższa niż \”normalna\” ,a w smaku ciasta nie ma różnicy – tacy jesteśmy zakręceni.

Udogodnienia

Dania wegańskie, Opcje bezglutenowe, Przyjazne dzieciom, Przyjazne zwierzętom, Śniadania, Vege-friendly

Rodzaje kuchni

Kawiarnia

Menu