Manufaktura Bezglutenowa

Pierwsza we Wrocławiu restauracja z daniami bezglutenowymi cieszy się uznaniem klientów. W Manufakturze Bezglutenowej można zjeść wartościowy posiłek w przystępnej cenie. Kuchnia bezglutenowa stoi tu na bardzo wysokim poziomie. W menu znajdziesz tutaj wiele dań mięsnych z drobiu, wieprzowiny, czy ryb. Manufaktura Bezglutenowa to świetne miejsce dla osób cierpiących na celiakię, alergię na gluten lub preferujących właśnie ten typ diety. 

Wszystkie pozycje z karty dań są wykonywane na miejscu, ze świeżych i zmyślnie skomponowanych składników. Dania są pożywne i smaczne, a obsługa chętna do pomocy klientom. Goście doceniają tu miłą atmosferę, która zachęca do spędzania czasu w lokalu podobnie jak gustowny wystrój wnętrza. Manufaktura Bezglutenowa pozwoli ci utrzymać dietę i skosztować wielu wyśmienicie przyrządzonych dań kuchni autorskiej. Dostępna tabela kalorii, pozwoli sprawdzić dania pod kątem ilości kcal dla każdej z potraw. W menu znajdują się tu także wyjątkowe desery, np. w postaci smakowitych ciast, które są dostępne także na specjalne zamówienie za dostawą pod wskazany adres. 

Spacerując po Wrocławiu warto wstąpić do Manufaktury Bezglutenowej i przekonać się o jakości podawanych potraw. Restauracja mieszcząca się na ulicy Sokolniczej to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Zlokalizowana blisko rynku pozwala połączyć posiłek ze zwiedzaniem stolicy dolnego śląska. Manufaktura Bezglutenowa mieści się w dzielnicy Stare Miasto i jest punktem obowiązkowym dla fanów dań bezglutenowych we Wrocławiu.

Udogodnienia

Menu lunchowe, Opcje bezglutenowe, Przyjazne dzieciom, Vege-friendly

Rodzaje kuchni

Polska

Menu