Opis restauracji Mebloteka Yellow

Mebloteka Yellow jest najstarszą kawiarnią na Off Piotrkowskiej i ulokowana jest w samym jej sercu, jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem kawiarni, lunch baru, galerii sztuki i butiku. Serwowane są tu smaczne i lekkie lunche, zdrowe koktaile oraz pyszne desery z ktorych to mebloteka słynie ( wielokrotnie wygrali w festiwalu Dobrego Smaku) W swojej ofercie posiadają rownież dania oraz desery dla wegan i wegetarian.
Duzy wybór piw rzemieślniczych oraz nietypowe koktaile to znakomity sposób na spedzenie zarówno długich zimowych wieczorów jak i upalnych nocy. Przestrzenna ale i pełna szczegółów przestrzeń pozwala się odprężyć po ciężkim dniu.Prace młodych artystów zajmują Twoje oko a ubrania i meble zachęcają do zakupów.
Yellow stawia na zdrowie, lekkość i wygodę. W Meblotece używane są świeże i sezonowe produkty. Kawiarnia ta słynie też ze swoich tematycznych tygodni – w każdy poniedziałek pojawia się jego nowy bohater – główny składnik specjalnej wkładki do menu. Tutaj można zaspokoić zarówno głód ciała jak i ducha. W yellow zawsze jakość idzie w parze ze swobodą. Zapraszamy!

Udogodnienia

Dania wegańskie, Piwo

Rodzaje kuchni

Kawiarnia

Menu