Pizza Pasta & Basta

Jeśli szukasz pysznej bezglutenowej pizzy w trójmieście to restauracja Pasta & Basta spełni Twoje oczekiwania. Poza pizzą znajdziesz tutaj wiele specjałów kuchni włoskiej, która urzeka prostotą i geniuszem. O jakości przygotowanych tu potraw świadczy, chociażby dobór składników. Każdy dodatek barwnych kompozycji został tu starannie dobrany w myśl tradycyjnych przepisów. Właściciele restauracji za wartości najwyższe wyznaczyli sobie dbałość o szczegóły oraz autentyczność.  Restauracja Pizza Pasta i Basta mieści się na al. Grunwaldzka 415 w Gdańsku. Zarówno obsługa jak i dostawa dań stoi tu na wysokim poziomie.

Pizza Pasta & Basta to ciekawe menu, w którym każdy znajdzie ulubioną potrawę. W karcie dań poza pizzą znajdziesz przystawki, zupy, sałatki oraz makarony. Obsługa serwuje tu również kawę, herbatę,  napoje zimne, alkohole i desery. Włoskie jedzenie jest smaczne, zdrowe i sycące. Właśnie dzięki swoim właściwością klienci docenili tę pizzerię. W opiniach gości panuje tu miła i serdeczna atmosfera, a sama restauracja uchodzi za najlepsze miejsce na bezglutenowy obiad w Gdańsku. Osoby pilnujące diety będą mogły tutaj zakosztować wielu specjałów, które poza smakiem są także atrakcyjne wizualnie. 

Dlaczego warto tu przyjść? Zarówno obsługa, jak i cały lokal roztacza miłą aurę. Wewnątrz jest przytulnie, choć wielbiciele spożywania posiłków we własnym domu mogą zamówić tu pizzę na wynos. Wszystkie oferowane dania są pyszne i bezpieczne dla celiaków oraz tworzone zgodnie z autorską recepturą. Dzięki tabeli kalorii każdy gość może samodzielnie obliczyć ilość kcal w potrawach. W dzielnicy Oliwa na próżno szukać drugiego takiego miejsca. Każda osoba preferująca kuchnię bezglutenową oraz kuchnię tradycyjną powinna tu przyjść na zdrowy i pełnowartościowy obiad.

Udogodnienia

Mocniejszse trunki, Opcje bezglutenowe, Piwo, Wino, Z dowozem

Rodzaje kuchni

Włoska

Menu