Restauracja Patio

Restauracja Patio to jedno z niewielu miejsc, które serwują pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej w wersji bezglutenowej. Wszystkie dania są przygotowane w myśl tradycyjnych przepisów na bazie naturalnych składników. Patio to również bogata tradycja i doświadczenie – warto wspomnieć, że restauracja działa z sukcesami od 1997 roku. Każdy gość może tu liczyć na wykwintne dania, dyskretną obsługę i miłą atmosferę. Warto skorzystać tu z dostawy produktów i skosztować specjałów we własnym zaciszu domowym. 

Znajdziesz tutaj pyszny dwudaniowy lunch, potrawy sezonowe, a także kompozycje smakowe dostępne w menu à la carte. Warto dodać, że Patio na ul. Kiełbaśniczej 24 posiada certyfikat restauracji serwującej dania bez glutenu. W karcie dań restauracji znajdują się pozycje nawiązujące do tradycji kuchni polskiej. Można tu znaleźć wiele inspirujących połączeń i smaków łączących wiele kulinarnych technik. W lokalu można sprawdzić tabelę kalorii i obliczyć na tej podstawie optymalną ilość kcal posiłku. Szerokie menu pozwoli znaleźć dla siebie coś specjalnego.

Restauracja Patio mieści się w samym sercu Wrocławia w dzielnicy Stare Miasto. Na przestrzeni lat zdobyła ona wiele wysokich ocen gości, dzięki znakomicie przyrządzonym daniom, kompetentnej obsłudze i przyciągającej atmosferze. Zarówno mieszkańcy Wrocławia, jak i turyści powinni odwiedzić to miejsce. W okolicy na próżno szukać innej restauracji bezglutenowej na tak wysokim poziomie. Warto odpocząć tu delektując się tradycyjnymi smakami w zupełnie nowej odsłonie. 

Udogodnienia

Menu lunchowe, Opcje bezglutenowe

Rodzaje kuchni

Polska

Menu