Kuźnicza 30
50-102, Wrocław, Stare Miasto

FC Caffe

Komuny Paryskiej 5
50-451, Wrocław, Stare Miasto

Alternatywy 4

Jedności Narodowej 62/1a
50-262, Wrocław, Śródmieście

Hardcore Muffins

Szczytnicka 41
50-382, Wrocław, Śródmieście

Kuźnia Dzięcioła

Pl. Grunwaldzki 18
50-348, Wrocław, Śródmieście

Warzywniak

Wojciecha Cybulskiego 3/1a
50-206, Wrocław, Śródmieście

Tajfun

bl. Czesława
50-148, Wrocław, Fabryczna

Mihiderka

Rzeźnicza 34
50-130, Wrocław, Stare Miasto

Krowarzywa

Plac Kościuszki 12
50-028, Wrocław, Stare Miasto

Nalanda

Serce Dolnego Śląska poleca się turystom i mieszkańcom niezależnie od pory dnia – wiadomo nie od dzisiaj, że nieprzeparta ochota na coś słodkiego może przyjść w każdej chwili. Najlepsze kawiarnie zapraszają na desery, jakich jeszcze nie widzieliście.

Niepowtarzalne wegańskie ciasta we Wrocławiu

Na słodkiej mapie miasta na pierwszy plan wysuwają się wegańskie kawiarnie – we Wrocławiu można znaleźć całkiem sporo miejsc, w których można skosztować nowych receptur i odświeżonych przepisów na tradycyjne wypieki. Ich zdrowe i równie pyszne wersje można znaleźć w najlepszych kawiarniach w wielu częściach miasta.

Wegańskie cukiernie we Wrocławiu – co w nich znajdziesz?

Miłośnicy słodkości w wegańskich cukierniach we Wrocławiu znajdą niebanalne propozycje sycących śniadań w postaci jaglanek oraz owsianek z owocami i bakaliami, pankejków banoffee, owocowe tarty, koktajle owocowe i białkowe, kawy z mlekiem kokosowym, sojowym czy migdałowym, ale też lekkie, owocowe sałatki czy czekoladowe, zdrowe musy.

Dlaczego wegańskie kawiarnie we Wrocławiu są lepsze od tradycyjnych?

Odwiedziny w wegańskiej cukierni we Wrocławiu nie wiążą się żadnymi wyrzeczeniami – przygotowywane w nich smakołyki są w zdrowe, nie zawierają niebezpiecznego dla zdrowia cukru. Z tego względu wegańskie ciasta we Wrocławiu z powodzeniem mogą kosztować osoby na specjalnych dietach, w tym diabetycy, oraz osoby dbające o formę i wagę.

Czym przyciągają uwagę najlepsze kawiarnie?

Poza nietuzinkowym i zawsze oryginalnym menu w wegańskich kawiarniach we Wrocławiu liczą się wnętrza i wystrój lokali. Są one równie piękne i dopracowane, jak serwowane słodkości. Wiele z nich posiada do dyspozycji swoich gości klimatyczne ogródki, w których można odpocząć po trudach całego dnia. To miejsca malownicze i na wskroś wyjątkowe.